Odpowiedzi

2010-02-19T19:25:20+01:00
Jeden podręcznik kosztuje-13,20zł
A drugi podręcznik kosztuje-19,80zł

Obliczenia
33zł:2=16,50zł
16,50zł-20%=13,20zł-cena I podręcznika
33zł-13,20zł=19,80zł-cena II podręcznika

To poprawna odpowiedź zadania!!!