Odpowiedzi

2010-02-19T12:44:53+01:00
15dag=0,15kg
0,15kg*12zł/kg=1,80zł
  • Użytkownik Zadane
2010-02-19T12:45:35+01:00
15 dag - x zł
100dag - 12zł

x=(15dag × 12 zł) ÷ 100dag
x=1.80zł
2010-02-19T12:47:19+01:00
0,15 * 12= 45
25
45
25 = 1,8 zł