Odpowiedzi

2010-02-19T15:13:45+01:00
Najpierw zacznę od 2 .

Droga (np.Aniu )
Na początku mojego listu chcę Cię serdecznie pozdrowić i przeprosić, że tak długo nie pisałam. Piszę do Ciebie, ponieważ mam do zaoferowania bardzo Ciekawą książkę, którą powiniennaś przeczytać.
Ta książka jest napisana przez ................ i nosi tytuł ''Ten obcy'' to niezwykła książka, która mówi o przygodach czworga przyjaciół i obcego.
Jak dla mnie to świetnie opisana przygoda młodego chłopca.
Czytałam tę książkę wiele razy, gdyż bardzo mi się spodobała.
Pokochałam tę książkę i mam nadzieję że i Ty poczujesz do niej sentyment. Nigdy wcześniej nie czytałam tak wciągającej książki . Wystarczy jeden wieczór na przeczytanie. Wierz mi, gdy zaczniesz nie będziesz mógła przestać.
Pozdrawiam !
(twoje imię)
P.S. Napisz mi proszę swoje refleksje po tym jak przeczytasz tę książkę:)
1 5 1
2010-02-19T15:14:08+01:00
Lektura "Ten Obcy" jest bardzo ciekawą książką opowiadającą o młodzieżowych problemach. Opowiada ona o grzeszkach i pierwszej miłości młodzieńczej . ;)) Oraz mówi ona o przyjaźniach i namowach to kradzieży. ;D Jest ona bardzo ciekawa. Ta książka nauczy nas jak należy postąpić gdy zrobiło się coś źle i jak to naprawić. < 33 Mówi ona o miłości matczynej oraz miłości ojcowskiej .; ) Ta książka jest super, dlatego warto ją przeczytać
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-19T15:38:36+01:00
1.

Twoje Dane
Twój adres
Kod i miejscowość
Szanowna Dyrekcjo !
Zwracam się z prośbą aby w naszych korytarzach szkolnych było więcej ławek, ponieważ w czasie przerwy my, uczniowie nie mamy gdzie usiąść. Chcielibyśmy również przed lekcją usiąść na ławkach, by powtórzyć przerabiany materiał i być przygotowanym na daną lekcję. Jeśli dyrekcja chce uniknąć siedzenia uczniów na podłogach korytarzy proszę o postawienie ławek.
Czekamy na szybką reakcję z waszej strony .
Dziękujemy
Twoje Dane


2.
Miejscowość, data
Droga, Kolezanko!
Piszę do Ciebie, ponieważ całkiem niedawno moją lekturą była ksiązka ,,Ten Obcy'' . Dotąd nigdy nie przepadałam za lekturamy szkolnymi, ale tym razem ksiązka była po prostu ciekawa i godna poświecenia. W tej książce poruszone były sprawy nastolatków, czyli pierwsze zauroczenie, przyjażń. Pokazuje również jak pokonywac i podejmowac ważne decyzje, sytuacje są wzięte prosto z życia.
Pewnie sądzisz, że ta ksiązka jest nudna jak każda inna lektura szkolna otóż nie jest ona w sam raz dla nastolatków. Zresztą jak ja przeczytasz to sama zrozumiesz .
Pozdrawiam
Twoje Dane


1 5 1