Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-21T10:37:41+01:00
20dag - 1,6 zl
1,6 x 5 = 8 zl
8zl : 2 = 4 zl

dasz najjjjj
2010-02-21T10:39:29+01:00
20 dag ------------------------- 1,60 zł .
5 x 1,60 zł = 8 zł
1 kg ----------------------------8 zł .

8 zł : 2 = 4 zł.
Odp : Czereśnie kosztowały wówczas 4 zł .