×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Prosze o napisanie podziekowania dla kogoś, kto pomógł ci w jednej z przedstawionych sytuacji :

1.przetrwanie trudnych chwil
2.podjecie waznej decyzji

!! W 10 zdaniach !!
3

Odpowiedzi

2009-10-15T13:03:18+00:00
Marcin, chciałam Ci serdecznie podziękować. Gdyby nie Ty, dokonałabym złego wyboru, którego najpewniej długo bym żałowała. Wiesz już, o czym mówię? Tak, to właśnie o tamtym przykrym incydencie z Anką i ze mną w roli głównej. Ta kłótnia była okropna, powiedziałyśmy sobie kilka niemiłych słów, jednak nasza przyjaźń jest więcej warta. Strasznie Ci dziękuję, że mi wtedy o tym przypomniałeś i nie pozwoliłeś zrobić błędu. Jestem Ci dozgonnie wdzięczna. Gdybyś kiedykolwiek mnie potrzebował, jakiejkolwiek rady- dzwoń, pisz- jestem Twoją dłużniczką. A właśnie, wiesz, że właśnie dzisiaj jest 4 rocznica naszej przyjaźni? I to wszystko dzięki Tobie! Na koniec chciałam jeszcze raz Ci podziękować.
0 0 0
2009-10-15T13:10:09+00:00
Kasiu, chciałam Ci bardzo podziękować. Doskonale wiesz za co. Aż boję się myśleć, jakie bym podjęła kroki, gdybyś mi nie pomogła.. Już teraz wiem, że przyjaźń w życiu jest najważniejsza. Nie opuściłaś mnie w potrzebie, mimo tego, że miałaś dość swoich problemów. Wszyscy inni się odwrócili. Tylko Ty wyciągnęłaś do mnie pomocną dłoń. Pokazałaś, że Ci na mnie zależy, na naszej przyjaźni.. W ramach podziękowania chciałabym Cię zaprosić na kolację. Byłabym wdzięczna, gdybyś się zgodziła.
Pozdrawiam, Zosia.
0 0 0
2009-10-15T13:13:20+00:00
Dziękuje Ci bardzo za to, że mi pomogłeś/pomogłaś w mojej trudnej sytuacji.Poradziłaś/eś mi co mogę zrobić i to zrobiłam/em.Twoje pomysły były bardzo świetne i pomogły.Dzięki Tobie już nie mam tych okropnych kłopotów.Nie muszę się zastanawiać co robić.Ta sytuacja była dla mnie bardzo straszna.Jeszcze bym bardzo prosiła/prosił byś nie wydał/wydała moich problemów.Żeby to była taka nasza mała tajemnica.Jeszcze raz Ci bardzo dziękuje.I myślę, że będę mogła/mógł Ci się jakoś odwdzięczyć.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci