Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-21T14:47:10+01:00
2200 x0,90=1980zl tyle kosztowala produkcja
nie wiem ile zarobiła bo nie jest podane za ile sprzedawala 1 galke
2010-02-21T14:48:31+01:00
Wyprodukowanie gałki lodów kosztuje 90 groszy. Cukiernia w ciągu tygodnia wyprodukowała i sprzedała 2200 gałek lodów. Ile zarobiła w tym czasie?

0,9*2200 =19800 <--- tyle kosztowała produkcja


Co do zarobku nie wiadomo ile % z wyprodukowania to zarobek:)


Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-21T19:36:19+01:00
2200 x 0,90 zł = 1980zł - produkcja
Odp . W tym czasie zarobiła 1980 złoty .