Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-21T15:19:02+01:00
Najchętniej wypoczełabym , za granicą , w Czechach , na nartach.

Jeździć chciałabym rano a po południu zwiedzać okolice , kompać się w hotelowym basenie oraz oglądać telewizję , przy dobrej pizzy.
Najbardziej chciałabym jeździć w Rokitnicy lub w Szpindlerowym Młynie .
To wspaniałe kurorty.
CHętnie pojechałabymm tam z przyjaciółkom.
Wieczorem gadałybyśmy i straszyły naszych braci.
**********
1 5 1
2010-02-21T15:28:17+01:00
Najchętniej spędziłabym wakacje we Włoszech .Wybrałam to miejsce ponieważ rosną tam krzaki oliwne i rożne inne owoce i warzywa egzotyczne.Jest tam piękny krajobraz.W tym pięknym kraju jest bardzo dużo zabytków najwięcej z nich jest w Rzymie najpopularniejsze to koloseum,schody hiszpańskie.Jest także w Pisie sławna na cały świat krzywa wieża.Ten kraj znajduję się na południu europy.Wokół całego kraju znajdują się marze śródziemne,adriatyckie,jońskie,tyrreńskie,liguryjskie.Pojechałabym tam ze względu na piękną pogodę latem i zimą.
1 1 1
2010-02-21T16:08:31+01:00
Codziennie, z każdą godziną zbliżamy sie coraz bliżej do rozpoczęcia wakacji. Bardzo lubię ten okres roku, ponieważ dopiero wtedy mogę naprawdę dobrze wypocząć. Juz od kilku dni zastanawiam się, gdzie spędzę ten wspaniały czas. Jednego dnia pragnę pojechać do Wenecji, jednak następnego wolę, żeby było to bliżej Polski. Ostatnio coraz bardziej zastanawiam się, gdzie tak naprawdę chcę pojechć.
Gdy wczoraj zawzięcie nad tym myślałam, postanowiłam wybrać się razem z rodzicami do Afryki. Pomyślałam, że chętnie poznam kulturę tamtego ludu i obyczaje jakie się z nim wiążą. Słyszałam także, że przyroda otaczająca Afrykę jest bardzo piękna choć uboga. Chętnie wybiorę się jednego dnia na poszukiwanie jakiś roślin. Sądzę, że bedzie to wielka przygoda.
1 1 1