Odpowiedzi

  • ks96
  • Początkujący
2010-02-22T17:49:52+01:00
54,2-34,9=19,3 spr. 19,3+34,9=54,2
74,2-69,5=4,7 spr. 4,7+69,5=74,2
53,9-39,1=14,8 spr. 14,8+39,1=53,9
44,5-39,7=4,8 spr. 4,8+39,7=44,5
7,9*4,5=35,55 spr. 35,55/4,5=7,9
4,9*9,2=45,08 spr. 45,08/9,2=4,9
5,6*9,7=54,32 spr. 54,32/9,7=5,6
3,9*9,8=38,22 spr. 38,22/9,8=3,9
a dzielenie nie wiem