Bardzo proszę o sprawdzenie


My perfect day isn't exceptional, and rather than that normal. It is solar morning in September. I am getting up about 8 and I am turning on the radio in which I can hear the calm and relaxing music instrumental. I am getting up and I am taking a hot bath. I am dressing and is preparing the breakfast for himself. I am happy, around Saturday is and I am not having to go to the university. Instead of it I intend to go behind the city, where I intend to walk and to photograph. I am coming back about 15 and I am preparing the delicious dinner. In the afternoon I am meeting with friends. We are talking and we are watching the film. I am coming back with evening and momentarily I am still sitting down by the window in the kitchen with the mug of the green tea and see through the window to the city. Later I am having a shower and go oneself to sleep. before I will fall asleep I am reading a few pages of the book.

2

Odpowiedzi

2010-02-22T16:54:37+01:00
Twoja praca jest poprawna. Jednak powinnaś/powinieneś zwrócić uwagę na pisownię, ponieważ zauważyłam, że ta praca jest z tłumacza, gdyż zapomniałaś/zapomniałeś o polskich znakach i źle Ci tłumacz przetłumaczył :) a mianowicie mam na myśli czwartą linijkę (dressing sie) tam powinnaś/powinieneś poprawić wyrazy i dopisać polskie znaki, oraz dziesiątą linijkę. Są tam też źle wpisane wyrazy. (patrze oraz kładę się spać) Musisz pamiętać o polskich znakach. Moja uwaga osobista. Kiedy używasz tłumacza, staraj budować się jak najprostsze zdania, wtedy będą lepiej przetłumaczone. Popraw te błędy które zauważyłam i twoja praca będzie okej!Pozdrawiam :)
2010-02-22T21:37:14+01:00
Mój idealny dzień nie jest wyjątkowa, a raczej niż normalnie. Jest słoneczne dni we wrześniu. Dostaję około 8 i jestem włączenie radia w którym słyszę spokojną i relaksującą muzyką instrumentalną. Dostaję i ja biorę gorącą kąpiel. Jestem wyprawianie i przygotowuje śniadanie dla siebie. Cieszę się, około sobotę, a ja nie mam iść na uniwersytet. Zamiast tego zamierzam go za miasto, gdzie mam zamiar chodzić i fotografować. Idę z powrotem około 15 i jestem przygotowuje wyśmienitą kolację. Po południu jestem spotkanie z przyjaciółmi. Rozmawiamy i jesteśmy oglądania filmu. Ja wracając z wieczoru i chwilowo jeszcze jestem siedząc przy oknie w kuchni kubek zielonej herbaty i patrzeć przez okno na miasto. Później Mam prysznic i idź sobie spać. zanim zasypiam czytam kilka stron książki.

To mniej więcej to znaczy.
mam nadzieję że pomogłam.;) pozdrawiam!;)