Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T17:29:50+01:00
1x 2,4 = 2,4 m²
2,4m² = 36,60zł
1m² = x

1*36,60zl : 2,4 = 36.60zł : 24m² = 15,25 zł

odp. Metr kwadratowy wykładziny kosztuje 15,25 zł.
1 5 1