Dlaczego twoim zdaniem łyżwiarstwo jest niebezpiecznym sportem? Uzasadnij odpowiedz.

Wyobraz sobie, że w nieoczekiwany sposób znalazłeś się jako zawodnik na mistrzostwach łyżwiarskich. Wywołują cię przez głośniki i...
Zredaguj opis przeżyć wewnętrznych, wykorzystaj podane słownictwo.
poczułam się lekko jak ptak,
byłam zachwycona,
obawiałam się,
przestraszyłam się,
podobało mi się,
zarumieniłam się z emocji,
ugięły mi się kolana,
nabrałam odwagi,
uwierzyłam w swe siły,
byłam przerażona.

Napiszcie mi te dwa zadania tylko starannie, będę Wam bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję. Pomozcie plisssssssss

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-22T20:07:23+01:00
Łyżwiarstwo jest niebezpieczne, ponieważ podczas uprawiania tego sportu można nabawić się poważnych kontuzji w wyniku upadku na lód, np. złamanie nogi, skręcenie kostki.

Gdy usłyszałam swoje nazwisko odczytywane przez sędziów, ugięły mi się kolana. Byłam przerażona! Pomyślałam, że ja nie umiem wcale jeździć. Przestraszyłam się, że zrobię z siebie pośmiewisko. No ale cóż, nie miałam wyjścia, musiałam spróbować. Wzięłam głęboki wdech i wyszłam na lód. Obawiałam się upadku, ale po chwili nabrałam odwagi. Poczułam się lekko jak ptak, uwierzyłam w swoje siły i zaczęłam jeździć coraz szybciej. Po zakończeniu zeszłam z lodu zarumieniona z emocji. Gdy sędziowie ogłaszali werdykt, nie mogłam uwierzyć, gdy usłyszałam swoje imię i nazwisko na pierwszym miejscu. Byłam zachwycona! Podczas tych zawodów najbardziej podobała mi się to, że wszystkim zależało tylko na dobrej zabawie.

---

Mam nadzieję, że Ci pomogłam. :]

3 4 3