Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-23T15:05:25+01:00
Zapłaciły tyle samo. 4, 58 zł.
2010-02-23T15:07:01+01:00
Krysia
2*0,5kg=1kg
czyli krysia kupila tyle samo cytryn co Małgosia:)
1 siatka kosztuje 2,29zl
czyli Krysia zaplacila 4,58zl
a Małgosia...coz-nie podalas ceny cytry na wagę;)
czyli, ze to zadanie nierozwiazalne;)