Odpowiedzi

2010-02-23T19:15:55+01:00
Bardzo przydalby sie tutaj obrazek do tego artykulu zazwyczaj tak jest jezeli jest jakis romans to zdjecie daja do artykulu, napisz jaka to sensacja ze najpiekniejsza i zreszta chyba jedyna smerfetka w wiosce ma romans i nareszcie znalazla chyba swoja milosc ;)
2010-02-23T19:32:41+01:00
Hmmm Smerfetka z Osiłkiem? Interesujące xD

Więc tak:
Pewnego pięknego dnia w Wiosce Smerfów trwały przygotowania do wielkiego balu razpoczynającego wiosnę. Każdy wykonywał zadaną wcześniej przez Papę Smerfa pracę. Z domku Łasucha unosiły się cudowne zapachy... Pracuś konstruował scenę, a Ważniak.... dowodził wszystkimi.
-Gapciu popraw to, Pracusiu ta deska jest krzywo przybita, Sasetko przestań przeszkadzać.... Smerfetko Ty jeszcze tutaj?!
-Oh Ważniaku przecież widzisz że właśnie wychodzę.
Smerfetka postanowiła zająć się dekoracjami kwiatowymi, po które właśnie zmieżała do lasu.

I teraz tak : możesz napisać że Smerfetka bardzo oddaliła się od wioski. Oczywiście się zgubiła. Rozpętała się straszna burza. W wiosce zauważyli brak Smerfetki. Ważniak chciał przeczekać burzę. Jedynie Osiłek nie zważąjąc na wszystko wyrószył na poszukiwanie ,,koleżanki: ;p. I teraz zanajduje ją bardzo daleko od Wioski. Chowają się w jaskini. Ta jaskinia doprowadza ich do podzimnych jezior. Tam jest pięknie i romantycznie. Smerfetka jest zmarznięta i przemoczona. Osiłek obejmuje ją aby się ogrzała. Wtedy ona całuje go w policzek i mówi:,,Jesteś prawdziwym przyjacielem". Wtedy on odwzajemnia pocałunek. Tym razem w usta i tak to się zaczeęło. Później oczywiśie z Wioski Smerfów wyrósza eskapada poszukiwaczy prowadzonych przez Papę Smerfa. Odnajdują kochanków. Mija kilka dni(lala przygotowania do balu wiosny, oczywiście kochankowie się spotykają, wyznają miłaśc) Później odbywa się ten bal wiosenny podczas którego Osiłek uroczyście wyznaje miłośc Smerfetce. Szok zdziwienie i radość. Nawet Smerfetka nie przypuszczeała że się jej oświadczy . No czyli oczywiśie zakończenie z happy endem;P ;D

sory za błędy ort.
mam nadzieję że pomogłam : p