Odpowiedzi

2010-02-23T19:14:41+01:00
66zl - 34 zl= 32zl

32zl :2 (bo 2 pary kaloszy) = 16

odp. para kaloszy kosztowala 16 zl
2010-02-23T19:17:15+01:00
66-34=32
32:2=16
koszula kosztowała 16 zł
2010-02-23T19:17:42+01:00
Parasol- 34zł
Kalosze x 2- 66zł- 34zł= 32 zł
Kalosze x1- 32zł: 2= 16zł
Odp: Za jedną parę kaloszy zapłacono 16 zł.