Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-23T20:49:40+01:00
3,9zł:6=0,65zł
0,65złx10=6,5zł
2,8zł:4=0,7zł
0,7złx10=7zł
7zł-6,5zł=0,5zł
Odp.: Droższe są cukierki Andrzejki o 0,5zł.

Liczę na naj!.:***
2 5 2
2010-02-23T20:51:03+01:00
60 dag - 3.90 wiec dzielimy przez 6 i mamy
10 dag - 0.65
2 cukierki mamy
40dag-2.80 więc dzielimy przez 0 i mamy że
10 dag- 0.70
0.7-0.65=0.05
droższe są cukierki 2 o 0.05 grosza
1 5 1