Odpowiedzi

2010-02-23T22:29:33+01:00
Serdecznie witam wszystkich i proszę o chwilę uwagi.
W związku z remontem w naszej szkole, zbiórka surowców wtórnych zostanie rozpoczęta dopiero od następnego tygodnia. Plastikowe butelki bez etykiet, puszki, makulaturę oraz baterie można oddawać do końca semestru do p. Szatniarki. Ilość bądź wagę należy podać odpowiedzialnej za to osobie z klasy. Osoby, z największą ilością zgromadzonych surowców zostaną nagrodzone upominkami. Dziękuję za uwagę i proszę o spokojne rozejście się do klas.
2010-02-23T22:33:57+01:00
Witam serdecznie wszystkich tu zebranych.
Jakoże w przyszłym miesiącu zostaną zrealizowane wybory na prezydenta miasta, mam zaszczyt przedstawić państwu kandydatów na to stanowisko.
Dwóch z nich już państwo napewno znają, więc może zacznę od [ jakiekolwiek imie i nazwisko męzczyzny ]. Liczę na wysłuchanie reprezentatów i wybór najlepszego wg państwa człowieka na to stanowisko. Dziękuje serdecznie.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-23T22:34:44+01:00
Będąc w podstawówce napisałam coś takiego:

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych. Chciałabym zaprezentować swoją osobę i kandydować do samorządu szkolnego.
Nazywam się ... ... chodzę do klasy ... . Jestem uczciwa, przyjacielska, pomocna i miła. W szkole chciałabym zamienić 4 godz. w-f-u na 2 godziny nauki tańca oraz 2 godziny zajęć wychowania fizycznego. Chcę, aby każdy mógł decydować gdzie chce spędzić przerwę.
Głosujcie na mnie. Wasz głos zadecyduje o losie naszej szkoły.