Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T13:19:21+01:00
Dnia 9 czerwca 2009 roku w naszej szkole odbyła się wycieczka nad morze .
Zbiórka była o godzinie 4,30 pod szkołą , stamtąd też wyjechaliśmy około godziny 5.00 .
W czasie drogi cześć uczniów spała , jednak znaleźli się tacy , którzy mieli siły i wigor na rozmowy . Podróż upływała zatem w miłej atmosferze .
W miarę jak zbliżaliśmy się do okolic Gdańska , dzieci z coraz większym zachwytem podziwiały mijane widoki .Na miejscu byliśmy około południa.
Po rozpakowaniu swoich bagaży i wniesieniu ich do przydzielonych pokoi w hotelu , zaczęliśmy się zbierać na rejs po Bałtyku . Dla wielu była to wielka atrakcja , ponieważ większość widziała morze po raz pierwszy .
Rejs po morzu był fantastyczny pani przewodnik ciekawie opowiadała o żyjących tam roślinach oraz mówiła interesujące legendy .
Rejs zakończył się około godziny 16.00 . Następnym punktem wycieczki był obiad . Wszyscy po przebywaniu na statku bardzo zgłodnieli i z przyjemnością zjedli posiłek , po którym wybrano się na spacer po Gdańskiej starówce.
Następnego dnia zwiedzaliśmy Sopot i Hel , oraz kąpaliśmy się w morzu . Starczyło również czasu na kupno pamiątek i zbieranie muszelek oraz
bursztynów .
Powrót zaplanowano dopiero po trzech dniach pobytu nad Bałtykiem . Uczniowie z chęcią wrócili do domów ,,wioząc'' ze sobą wspaniałe wspomnienia i pamiątki dla najbliższych .
Pod szkołą byliśmy około godziny 23.00 . I wszyscy z zadowoleniem pojechali do domu spać .
32 4 32
dzienki bardzo pomogłeś
2010-02-24T13:24:43+01:00
Dnia .... 2010 roku wraz z moją klasą (np. IIb) pojechałem/am na wycieczkę nad morze. Znaleźliśmy się na plaży w Stegnie.
Było zimno. Wiał zimny wiatr. Chłopcy jak zwykle zaczęli rzucać w dziewczyny lekko mokrawym piaskiem z plaży. NIekiedy nawet próbowali wejśc na pływające w pobliżu kry ale dostali ochrzan i się uspokoili. Marzliśmy słuchając nudnawych opowiadań pani .... naszej nauczycielki biologii.
Następniee mieliśmy trochę czasu dla siebie i dziewczyny zbierały muszelki a chłopcy biegali gdzieś w pobliżu.
Około godziny (np.15;00) wróciliśmy do domów.


Proszę o naj. ;))
23 2 23