Odpowiedzi

2010-02-24T18:19:24+01:00
210:7=30 szt. sanek
30x3=90
Odp. Łyżwy kosztują 90zł.
2010-02-24T18:20:03+01:00
Obliczanie kosztu jednej sztuki sanek:
210 zł : 7 = 30 zł
Obliczanie kosztu łyżew:
30 zł x 3 = 90 zł

Odpowiedź:
Łyżwy kosztują 90 złotych.
2010-02-24T18:20:05+01:00
210:7=30 zł
30zl - sanki
30x3=90
90zl - łyżwy

Odp:90zl