Odpowiedzi

2010-02-24T18:24:17+01:00
35zł-14,45zł-18,15zł=2,4zł
Odp.: Lody kosztowały 2,4zł.

Pozdrawiam i odpowiedź zostawiam ;)
licze na naj
35 3 35
2010-02-24T18:24:45+01:00
35 - 14,45 = 20,55 - tyle zostało jej po kupieniu piórnika
20,55 - 18,15 = 2,40

odp.; Lody kosztowały 2,40 zł.
18 4 18
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T22:03:25+01:00
35 zł - 14,45 zł = 20,55 zł - tyle jej zostało po zakupieniu piórnika
20,55 zł - 18,15 zł = 2,40 zł

Odp. Lody kosztowały 2 zł 40 gr.

;)
44 4 44