×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Moglibyscie mi sprawdzic, czy moze byc tak napisane? tylko prosze uczciwie odpowiadac! PLEASE!!!!!!!!!

Zadanie: Zinterpretuj słowa pana: "poty bladzi, poki dazy czlowiek".

---------------
Dla mnie słowa Pana wypowiedziane do Mefistofelesa: "Póty błądzi, póki dąży człowiek" oznaczają to, że człowiek błądzi i popełnia błędy przez całe swoje życie, niezależnie od tego, jaki mądry i wykształcony. Każda osoba popełnia gafy w swoim życiu. A najlepiej uczy nas nauczka, gdy już dopuścimy się błędu. Najlepiej dowodzi temu przysłowie: "uczymy się na błędach". Gdy drugi raz będziemy w podobnej sytuacji, wyciągniemy wnioski i wyjdziemy na tym lepiej niż poprzednio.
Podsumowując uważam, że błądzenie jest wpisane w ludzkie życie i nigdy od tego nie uciekniemy, choćbyśmy bardzo chcieli.
3

Odpowiedzi

2009-10-17T14:56:38+00:00
2009-10-17T14:57:58+00:00
Ja uwazam ze bardzo dobrze to zrobiles tym bardziej ze podkresliles to ze czlowiek uczy sie na błedach w swoim zyciu pomagaj mu one SUppper
0 0 0
2009-10-17T15:13:08+00:00
Dla mnie słowa Pana wypowiedziane do Mefistofelesa: "Póty błądzi, póki dąży człowiek" oznaczają to, że człowiek błądzi i popełnia błędy przez całe swoje życie, niezależnie od tego, jaki jest mądry i wykształcony. Każda osoba popełnia gafy w swoim życiu i nie ma takiej, która by tego nie robiła. Staramy się nie popełniać ich, a jeżeli takowe się pojawią i nie damy sobie rady z ich rozwiązaniem, naszym nauczycielem jest poprawa, nie dopuszczenie to kolejnego, tego samego błędu. Najlepiej dowodzi temu przysłowie: "uczymy się na błędach".
Podsumowując uważam, że błądzenie jest wpisane w ludzkie życie, jest naszą egzystencją i nigdy od tego nie uciekniemy, choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli.Małe poprawki, według mnie tak lepiej, aczkolwiek sama odwaliłaś kawał dobrej roboty (;
4 4 4
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci