Prosze o przetumaczenie na j.polski

Das ist Claudia und das sind ihre Tiere.Ihr Hund ist Gehorsam und treu.Ihre Katze ist schwarz und waiB.Sie ist sehr launisch.Ihre Tiere spielen gern zusammen.

Das ist Martin und das sind seine Tiere.Seine Hamster heiBen Nicki und Koko, sein Meerschweinachen heiBt Toxi und sein Papagei heiBt Kiki.Die Hamster sind leise und scheu,und der Papagei ist sehr laut.


Das ist Jochen und das sind seine Fische. Seine Fische sind bunt und klain.Sie schwinnen im Aquarium. Seine Katze Minka mag die Fische besonders gern...


Das ist Carola und ihr Kaninchen.Das Kaninchen ist groB aber niedlich. Es heBt Fifi.
2

Odpowiedzi

2010-02-24T19:13:40+01:00
Ejj.. Tu są błędy !
Ale mniej więcej jest to coś takiego:

To Klaudia, i to jej posłuszny pies , zwierzę .... kot jest czarny i ? .Ona jest ...Te zwierzęta bawią się razem wiele razy .

To Martin i poganie są jego Zwierzęta . ? chomiki Nicky i Koko, jego garnitury świnki morskiej imię Toxi i jego papuga imię Kiki.Ten Chomik jest cichy i nieśmiały, a papuga jest bardzo głośna.


To jest Jochen i są jego ryb. Jego ryby są kolorowe i małe .Ona pływa w akwarium. Minka jego kot lubi ryby jest bardzo szczęśliwy ...


To jest Carol i jej królik Kaninchen.On jest szorstki, ale fajny. To wyciągów Fifi.

Hee.. Tak wyszło niektóre słowa błędne dlatego .. nie wiem ..
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T19:20:46+01:00
Coś mniej więcej takiego, ale nie jestem pewna:


To Klaudia, i to są jej zwierzęta. Jej pies jest posłuszny i wierny. Jej kot jest czarny i biały. Ona jest bardzo nastrojowa. Jej zwierzęta dużo grają razem.

To jest Martin i to są jego zwierzęta. Jego chomiki nazywają się Nicky i Koko, jego świnka morska nazywa się Toxi Achen i jego papuga nazywa się Kiki. Chomiki są ciche i nieśmiałe, a papuga jest bardzo głośna.

To jest Jochen i to są jego ryby. Jego ryby są kolorowe i (klain). Jesteś (Schwinnen) w akwarium. Jego kot Minka lubi ryby bardzo szczęśliwe ...

To jest Karola i jej królik. Królik jest duży, ale fajny. To (heßt) Fifi.Te słowa w nawiasach to chyba nie są dobrze napisane albo po prostu ich nie znam. W każdym razie powinno to wyglądać tak. Nie jestem tylko w 100% przekonana co do 3 opisu. Reszta powinna być dobrze. ;)
1 5 1