Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T19:50:25+01:00
1m kwadratowy = 35 zł
2,5m * 35 zł = 87,50 zł

0dp. 200zł wystarczy na zakupienie tej wykładziny.