Odpowiedzi

2010-02-24T22:00:12+01:00
Mozemy ulozyc proporcje aby zobaczyc ile kosztuje 200 g tego pierwszego masla ; )
170g-2,78 zł
200g-x

x=200x2,78 / 170
x=3,27 zł

3,27<3,29
2010-02-24T22:03:37+01:00
170g --->2,78zł
17dag--->2,78zł /:17
1dag--->0,1635zł


200g--->3,29zł
20dag--->3,29zł /:20
1dag--->0,1645zł

170g kosztuje 2,78 < 200g kosztuje 3,29