Odpowiedzi

2010-02-24T22:12:54+01:00
1200zł : 20 = 60
60 : 5 = 12zł/dzień na os.

16 * 8 dni * 12zł/os. na dzień = 128 * 12 = 1536zł

Odp. Zarobili 1536zł

Można Naj ? ; )
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-24T22:17:47+01:00
20uczniów – 5 dni – 1200zł

20uczniów – 1200zł /:5
4uczniów - 240zł /*4
16uczniów - 960zł

16 uczniów w ciągu 5 dni zarobiłoby 960zł

5dni - 960zł /:5
1dzień - 192zł /*8
8dni – 1536 zł

16 uczniów w ciągu 8 dni zarobiłoby 1536zł