Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-25T08:03:57+01:00
10 razy 2,90 równa się 29 zł
2010-02-25T08:05:25+01:00
1kg----2,9zł
10-----x

x=10*2,9/1=29zł.


Jeżeli jeden kilogram kosztuje 2,9zł to 10 kg kosztuje 10 razy więcej.
2010-02-25T08:07:29+01:00
10x2,90=29zł odp:Ola za 10kg śliwek zapłaciła 29 złotych.