BARDZO WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zredaguj spójną co najmniej dziesięciozdaniową wypowiedz w której zastosujesz wszystkie wymienione związki z wyrazem KARTA:
czysta karta, ciemna karta, karta przetargowa, karta się odwróciła, mocna karta, grać w otwarte karty, postawić coś na jedną kartę, odsłonić kartę, grać znaczonymi kartami, coś rozsypało się jak domek z kart.

Proszę o szybką odpowiedz!!!
Z góry DzIęKi;)!!

1

Odpowiedzi

2010-02-25T15:32:38+01:00
Moje życie było jak czysta karta. Wszystko idealne. Jednak człowiek jest istotą, która może wpaść w depresję- karta się odwróciła. Ciemna karta nie opuszczała mnie przez dłuższy czas. Wciąż czułem nienawiść do siebie, że dopuściłem do tego. Wszyscy poniżali mnie, manipulowali mną, bawili się jak kartą przetargową. To jeszcze bardziej mnie dołowało. Postanowiłem zagrać w otwarte karty i postawić sprawę jasno. Dzięki temu uświadomiłem sobie, że życie to nie bajka. Niestety jestem człowiekiem, który stawia wszystko na jedną kartę. Tak zrobiłem ostatnio gdy poświęciłem się mojej pasji. Ogromne wydatki zrujnowały mi życie. Marzenia i nadzieja na lepszą przyszłość rozsypała się jak domek z kart. Moją mocną kartą był przyjaciel, który wspomógł mnie zarówno finansowo jak i duchowo. Odsłoniłem kartę, dzięki temu byłem otwarty i świadomy tego, że jest ktoś taki do którego mogę zawsze zwrócić się o pomoc. Od teraz w moim życiu panuje równowaga, gram tylko i wyłącznie znaczonymi kartami.

pozdrawiam :)