Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T09:20:50+01:00
1kg truskawek-12 zł
12+6=18 18 zł kosztuje 1kg czereśni
18:3=6zł
18-6=12zł tyle zapłaciła za czereśnie