Odpowiedzi

2010-02-25T18:45:42+01:00
12zł:3=4zł
4zł*2=8zł-cena za kg czereśni ;p
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-25T18:46:09+01:00
Oliwia kupiła truskawki za 12 zł i czereśnie , których kupiła trzy razy mniej więc : 12 zł : 3 = 4 zł
Ale czereśnie były o połowe droższe od truskawek więc
4 zł razy 2 = 8 zł



Ps. Wydajemi sią że taki powinien być wynik , ale jakieś dziwaczne te zadanie , bo nie wiadomo ile kg kupiła tych truskawek.