Odpowiedzi

2010-02-25T21:04:47+01:00
2,8*1,5 m=4,2m²

4,2m²*23 zł=96,6 zł

100 zł starczy. Reszta 3,40 zł :)
3 3 3
  • mmmo
  • Rozwiązujący
2010-02-25T21:04:53+01:00
1m kwadratowy-23 zł
1,5m razy 2,8m razy 23=96,6 zł
odp. sto złotych wystarczy na zakupie 2,8m wykładziny
3 5 3
2010-02-25T21:05:31+01:00
P=a*b
P=1,5*2,8=4,2
4,2*23zł=96,9zł
Odp: Na kupno tej wykładziny wystarczy 100zł.
5 5 5