Odpowiedzi

2010-02-25T23:22:33+01:00
4+6=10 kg

4×12+6×15=48+90=138

138:10kg=13,80zł kosztuje 1 kg mieszanki
2010-02-25T23:24:22+01:00
4*12=48
6*15=90
48+90=138
138/10=13,8