Odpowiedzi

2010-02-26T15:15:02+01:00
NIE źle , wynik to 3,43
12,25 x 0,28 = 3,43
NO bo jak np 1/4 z 12 to 20?miałaś źle
10 4 10
2010-02-26T15:16:18+01:00
Obliczenie jest dobre, ale wynik zły. Ja to obliczyłam kalkulatorem i wynik wyszedł 3,43 :)

0,28 x 12,25 = 3,43zł :)
5 5 5
2010-02-26T15:28:53+01:00
Jest zły wynik i nie rozumiem skąd Ci się wzięło po znaku równości 12700 ???
12,25zł/kg * 0,28kg = 3,43zł

Za 0,28kg (28dag) trzeba zapłacić 3,43zł
12,25×0,2=3,43
Dzięki wielkie