Odpowiedzi

2010-02-26T17:01:05+01:00
Droga Pani X(tu wstawić nazwisko),

Jako gospodarz klasy (wstawić klasę) chciałbym się zwrócić do Pani z uniżoną prośbą o uratowanie naszego wizerunku w oczach naszych rodziców poprzez przesunięcie terminu sprawdzianu z romantyzmu(można wstawić cokolwiek innego).

Prośbę naszą motywuję naszym zatrważająco niskim poziomem wiedzy, którego efektem byłyby niezadowalające wyniki, które mogłyby w konsekwencji negatywnie wpłynąć na Pani samoocenę, jako nauczycielki.
Jednak już w tym miejscu pragnę zaznaczyć, iż strach przed potencjalnie niskimi ocenami z w.w. sprawdzianu nie jest w żadnym wypadku wynikiem Pani niekompetencji, a jedynie ograniczoną pojemnością naszych umysłów oraz nieznaczną motywacją do pracy, zwaną potocznie lenistwem.
Nadmienić należy, że jest nam niezmiernie przykro z powodu naszej lekkomyślności, którą zamierzamy w przyszłości zmienić.

Liczymy, że zechce się Pani ten jeden raz zlitować nad swoimi podwładnymi, chociażby ze względu na naszych biednych rodziców, których te wyniki mogłyby zawieść i zrujnować w ich oczach nasz wizerunek jako przykładnych uczniów.

Mamy nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania.

Z poważaniem i pokorą,

XYZ
5 2 5