Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-26T17:09:27+01:00
Odp za 40dag cukierków trzeba zapłacić 6.40
2 2 2
2010-02-26T17:11:56+01:00
1000 g - 16 zł
460 g - x zł


x= 460 * 16 / 1000 = 7360/1000=7,36 zł

odp. za 46 dag cukierkó zapiłacimy 7,36 zł
1 1 1