Odpowiedzi

2010-02-26T17:26:47+01:00
Kg śliwek = 4,30 + 1,20 = 5,50
50dag=0,5kg = 5,50/2= 2,75zł
5 5 5
2010-02-26T17:26:52+01:00
Kg śliwek kosztuje 4.50<3.20+1.20>
pół kilo 4.50/2=2.25 zł.
4 1 4
2010-02-26T17:27:03+01:00
4,30+1,20=5,50
1kg śliwek kosztuje 5,50
5,50/2=2,75

0p.:2,75zł
4 4 4