Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-27T09:12:30+01:00
X+0,6x =14
1,6x=14
x=8,75 cena jednego zeszytu

14-8,75=5,25 drugi
2010-02-27T09:15:56+01:00
1 zeszyt------> 14zł razy 40%=6zł
2 zeszyt------>14zł-6zł= 8zł
Odp. Pierwszy zeszyt kosztuje 6zł, a drugi zeszyt 8 zł.