Odpowiedzi

2009-10-18T17:46:30+02:00
1 tona = 1000 kg = 1000000 g - kosztuje 5000zł
1g kosztuje 5000 / 1000000 = 5/1000 zł = 0,005 zł =  0,5groszy
16 g razy 0,5 groszy = 9 groszy
43 3 43
1 tona to 1000 kg
ok - widzę błąd ale nie mogę poprawić
wyjdzie 8 gr