Zredaguj ten tekst, tak aby nie zawierał związków frazeologicznych.

z góry dzięki za rozwiązanie...;)

...>Z ciężkim sercem< zadzwoniłam do mojej przyjaciółki. Ponieważ >nie rzucam słów na wiatr<, prośba o odwołanie naszego spotkania >nie chciała mi przejść przez gardło.< Na szczęście Anka >poczuła pismo nosem<- w końcu zawsze >rozumiałyśmy się w pół słowa!< Od razu mnie uspokoiła.
>Niech cię o to głowa nie boli!< Spotkamy się jutro i wszystkiego się nauczymy. Takiej przyjaciółki jak Anka to naprawdę >ze świecą szukać!<

z góry dzięki za rozwiązanie. Daję tak dużo punktów, bo to na jutro.

3

Odpowiedzi

2010-02-28T11:25:36+01:00
...>Z wielkim trudem< zadzwoniłam do mojej przyjaciółki. Ponieważ >nie chiciałam jej zranić <, prośba o odwołanie naszego spotkania >nie była łatwą rzeczą do przekazania.< Na szczęście Anka >zauważyła o co mi chodzi<- w końcu zawsze >dobrze się rozumiałyśmy!> Od razu mnie uspokoiła.
>Nie martw się o to!> Spotkamy się jutro i wszystkiego się nauczymy. Takiej przyjaciółki jak Anka to naprawdę >warto ufać!>

2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-28T11:30:26+01:00
Z obawą zadzwoniłam do mojej przyjaciółki. Ponieważ zawsze dotrzymuję słowa, prośba o odwłoanie naszego spotkania była dla mnie trudna. Na szczęście Anka domyśliła się - w końcu zawsze dobrze rozumiałyśmy się! Od razu mnie uspokoiła. Nie martw się ! Spotkamy się jutro i wszystkiego się nauczymy. Takiej przyjaciółki jak Anka to naprawdę trudno znaleźć.
1 5 1
2010-02-28T11:32:13+01:00
Ze smutkiem zadzwoniłam do mojej przyjaciółki. Ponieważ nie lekcewarzę obietnic prośba o odwołanie naszego spotkania nie byłam w stanie jej tego powiedzieć. Na szczęście Anka domysliła sie w końcu zawsze świetnie sie rozumiałysmy. Od razu mnie uspokoiła.
Nie musisz sie tym przejmować. Spotkamy się jutro i wszystkiego się nauczymy. Takiej przyjaciółki jak Anka to naprawdę trudno znaleść.
1 5 1