Odpowiedzi

2010-02-28T12:25:05+01:00
1 i 3/4 kg = 9.80 zł.

1=4/4
4/4+3/4= 7/4

9.80/7/4=9.80/ 1,75=5,6zł
Odp. Kilogram winogron kosztuję 5,6zł
2 4 2
2010-02-28T12:25:06+01:00
175%-9,80
100%-x

x=5,60
kilogram kosztowął 5.60;)
1 5 1