Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-28T15:31:54+01:00
1,75 kg - 9,80zl
1 kg - x

1,75x = 9,80
9,80/1,75 = x
x= 5,60 zl
1 5 1
2010-02-28T15:35:35+01:00
1¾ kg - 9,80 zł
1 kg - x

9,80 * 1kg=1¾x /:1¾
9,80/1¾=x
x= 5,6 zł
1 5 1
2010-02-28T19:48:04+01:00
9,80 zł : 1,75kg= 5,60 zł za kilogram.