Odpowiedzi

2010-02-28T16:58:58+01:00
100km --------- 9,1l
304km --------- x[l]

x=(304*9,1)/100
x=27,664[l]

27,664 * 3.12 = 86,31168 zl
  • Użytkownik Zadane
2010-02-28T16:59:46+01:00
9.1l-----100km
xl--------304km
x=27.66l tyle zuzyje
1l--------3.12zl
27.66l----xzl
x=86.30zł koszt benzyny