Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T09:31:04+01:00
Coz w dzisiejszych czasach warta jest rodzina. dal wielu ludzi jest niczym waznym, wazniejsze bowiem jest sukces odniesiony w pracy, czy dzien po dniu pełnych zabawy i uzywk. Jednak ja mam zupelnie inne zdanie . Dla mnie rodzina to bezpirczeństwo, ostoja gdzie moge sie odpręzyc.
Nikt tak mnie nie wspiera jak brat czy siostra. Tylko oni i rodzice wysłuchuja z zaciekawieniem i i skr a w oku moimch zwierzen i problemów. P
Dom pełen ciepła to moje małe skryte marzenie , które wciąż sie spełnia. Sa dla mnie iskierka zycia i fabryka nowych rozwiązan w trudne dni. Dla każdego dom może oznaczać co innego jednak zawsze powinien być to kącik w którym można poczuć przyjemna, rodzinną atmosferę. Dom jako rodzina czy dom jako ojczyzna to zawsze miejsce nam bliskie.

,, Rodzina jest kolebką życia i miłości, gdzie człowiek (rodzi) się i (wzrasta), jest podstawową komórką społeczeństwa”, której podstawową funkcją było, jest i będzie wychowywanie młodego pokolenia - twierdzi Ojciec Święty. Czy tak jest naprawdę?

napewno tak , wiec pamietajmy o tym by szanowac swoja rodzine bo ona jest naszym całym zyciem.