Odpowiedzi

2010-02-28T21:25:39+01:00
Najpierw poszliśmy do kościoła na msze Świętą z okazji zaślubin pary młodej.Po uroczystej Mszy Świętej odbyliśmy długa podróży do sali weselnej.Dojechaliśmy! Goście stanęli w dużym kole z kieliszkami szampana w ręku.Para młoda stanęła w środku koła, wszyscy weselnicy zaczęli śpiewać młodym ,,Sto lat''.
Po części oficjalnej wesela ludzie zasiedli do stołów, przynieśli pierwsze gorące dania, muzyka przygrywała, a wszyscy jedli i rozmawiali. Po kilku następnych posiłkach goście zaczęli tańczyć, w między czasie odbyło się parę konkursów z nagrodami[...].
Wybiła północ światła z ciemniały zapaliły się kolorowe lampy, do sali wjechał ogromny pięcio piętrowy tort.Ludzie zaczęli się zbierać każdy chciał dostać kawałek bardzo smacznego tortu.Młodzi ukroili pierwszy kawałek toru dla siebie, kolejne dla swoich rodziców, dla gości tort kroili kelnerzy.Po skończeniu ciasta zaczęły się oczepiny. Na początku świadkowie zbierali na wózek, para młoda tańczyła z każdym, który zapłacił co łaska.Ja też chętnie zatańczyłam z panem młodym lecz szybko zostałam zmieniona przez jego matkę.Potem załapałam się jeszcze na kilka konkursów.Odjechaliśmy!!!
1 5 1