Odpowiedzi

2010-03-01T14:29:42+01:00
1 kg-24,50
20 dag= 0,20*24,50 zł=4,90

Odp.20 dag szynki kosztuje 4,90 zł.
1 5 1
2010-03-01T14:30:33+01:00
24,50;5=4,9
Odp.@o dag szynki kosztuje 4,9zł.
3 4 3
2010-03-01T14:30:59+01:00
1 kg szynki kosztuje 24,50zł . Ile kosztuje 20dag takiej szynki?
20dag = 0,2kg
0,2 * 24,50zł = 4,90zł
20dag szynki kosztuje 4,90zł
3 4 3