PILNE NA JUTRO!!!PROSZĘ POMOCY!!!
Opisz porę roku jaką najbardziej lubisz oraz co robisz(na.latem jem lody jeżdżę nad jezioro itd po angielsku .na poziomie klasy 5 podstawowej(proszę o przetłumaczenie)
Z GÓRY SERDECZNE DZIĘKI.DAJĘ NAJJJJJJJJJJJ

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-03-01T15:02:27+01:00
My favorite season is summer. I like this time of year mainly due to the sun. This is a free time from school, so relax. Every year I go to the sea, the lake. Often a walk, sunbathe, eat ice cream and cultivate a sport. I go to the pool and meet up with friends.

tłumaczenie:

Moją ulubioną porą roku jest lato. Lubię tą porę roku głównie ze względu na słońce. Jest to czas wolny od szkoły, więc wypoczywam. Co roku jeżdżę nad morze, nad jezioro. Częściej spaceruję, opalam się, jem lody i uprawiam jakiś sport. Chodzę również na basen i spotykam się ze znajomymi.

___

mam nadzieję, że pomogłam :))
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T15:07:47+01:00
Moją ulubioną porą roku jest lato. jest wtedy bardzo zielono, kolorowo oraz gorąco. wtedy jem lody jeżdżę nad jezioro, opalam się na słońcu i chodzę z przyjaciółmi na piknik

my favorite season is summer. then it is very green, colorful and warm. I eat ice cream when I go to the lake, sunbathe on the sun and go on a picnic with friends
1 1 1