Odpowiedzi

2015-08-31T10:36:19+02:00
                                                                                                       Kraków, 02.09.2015
Droga Aniu !
   Dzisiaj oficjalnie rozpoczęły się lekce z nowymi nauczycielami. Ogólne wrażenia spróbuję przybliżyć ci w poniższych rozważaniach.
   Do ,,gustu,, przypadł mi nauczyciel języka angielskiego, ze względu na to, że jest miły, uprzejmy, pomocny oraz z moich przypuszczeń wymagający. Co do wychowawcy nie jestem przekonana... Nie dość, że jest stary, to jeszcze niewyraźnie mówi i krzyczy. No cóż, tak chciał los. W dniu następnym zaczęłam poznawać nowych nauczycieli - wszyscy byli w porządku, jednak nie może być aż tak pięknie. Dowiedziałam się, że do naszej klasy chodzi ,,Pozostałość,,. Był to Tomek - niewychowany, chamski wobec nas, popisujący się, wulgarny - po prostu zdemoralizowany chłopak, który uważał, że nami zawładnie ... Domyślałam się, że kilku chłopaków przekabaci na swoją stronę, ale mam nadzieję, że większość ma swój rozum.
   Podsumowując, nie jest tak źle jak myślałam, ale zawsze mogło być lepiej. A jak u ciebie Aniu ? Jak minęły ci pierwsze dni w liceum ? Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia. Buziaki :).
                                                                                                                         Martyna
9 3 9