Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-01T17:50:04+01:00
Napisz gdzie chcesz mieszkać w przyszłości i dlaczego.

W przyszłości bardzo chciałabym mieszkać nad morzem. Moja krótka wypowiedź uzupełnię argumentami. Otóż woda jest dla mnie największym przyjacielem. Piasek, po którym mogłabym codziennie stąpać jest bezcenny. Klimat jaki panuje nad morzem jest idealny jeśli będziemy brać pod uwagę moje kryteria. Chciałabym osiedlić się za granicą. Poznawać kultury, zwyczaje, tradycje innych narodów. A właściwie mam zamiar oprzeć się na jednym państwie- Rosji. Jest to kraj pełen zagadek, tajemnic. Piękno tego narodu przyciąga z pewnością wzrok nie jednego turysty. Ja chciałabym nie tyle co poznawać obyczaje tylko być w nich. Funkcjonować na tle nich w życiu codziennym. Mam nadzieję, że spełnią się moje oczekiwania odnośnie zamieszkania. Rosja jest bardzo dużym krajem o obszernej historii. Chciałabym związać się z tym społeczeństwem.

:)
1 5 1
2010-03-01T18:22:29+01:00
Czasem zastanawiam się gdzie jest moje miejsce w życiu.
Ziemia jest przecież wielka i piękna, a życie tylko jedno.
W związku z tym wybór bardzo trudny.
Myślę więc, że dobrze byłoby wybrać taki zawód, który umożliwiłby mi poznać cały świat, zwiedzać i poznawać najodleglejsze zakątki.Wspaniałym wyjściem byłby zawód archeologa, botanika, etnografa, a może fotografa.Wybierając taki zawód mialbym możliwość podróżować, poznawać świat, zwyczaje ludzi.
Wspanialym bylaby możliwość poznać zwyczaje ludów południowej Amazonki do których cywilizacja jeszcze nie dotarła.Myślę, iż obie strony mialyby możliwość wiele się nauczyć.
Widzę tylko dwie przeszkody w spelnieniu moich marzeń.Z pewnością ogromną barierą jest nieznajomość języka. Pocieszam się faktem, iż dość szybko się go uczę. Drugą przeszkodą jest jednak odległość od rodziny. Życie w ciągłym ruchu, na walizkach to jest jednak to co mnie pociąga.
Z pewnością uczyniloby mnie to bardzo bogatym wewnętrznie.
Jest to sposób na życie dla ludzi nie bojących się wyzwań, ludzi dla których nie ma rzeczy niemożliwych, czyli dla kogoś takiego jak ja.
1 5 1