Odpowiedzi

2010-03-02T15:46:38+01:00
Droga Moniko !

Na wstępie mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam . Piszę do Ciebie ten list z prośbą skierowaną żebyś przestała przesiadywac długo przed telewizorem.
Od Telewizji psuje się zwrok w bardzo dużym stopniu . Zamiast siedziec przy telewizorze można zrobic wiele ciekawych innych rzeczy . Naprzykład pójśc z koleżanką na dwór pograc w piłkę nożną lub siatkówkę . By móc wykorzystac ten dzień jak najlepiej . Jak wiesz spotr to zdrowie , więc powinnaś dużo ciwczyc . Tym bardziej , że mamy piękną pogodę . Siedząc cały czas w domu i oglądanie fimów , nic Ci nie da pogorszy sytuację , że z każdym dniem będziesz zaniedbywac swoje obowiązki .

Niestety musze konczyc ten list mam ogromna nadzieję , że nie będziesz wolnego czasu marnowac przed telewizją .

Ala .
Liczę na Najlepszą :)))
5 3 5
2010-03-02T15:47:01+01:00
12.04.07, Brzeg Dolny

Droga Aniu!


Piszę do ciebie list, ponieważ chcę cię uświadomic. Że życie nie kończy sie na ekranie telewizora czy komputera.

Ale zamiast ciągle grać możesz wyjść na dwór i pobawić się z przyjaciółmi. I jest to owiele zdrowsze. Przy długim siedzeniu przed monitorem czy ekranem telewizora psujesz sobie wzrok. A gdy będziesz na dworze to oddychać będziesz[ świerzym powietrzem. Ale gdy nie chce ci sie wyjść z domu to możesz poczytać książkę. To rozwija twoją wobrażnię.

Więc lepsze kożyści masz z siedzeniem przed ekranem czy wyjście na dwór lub czytaniem książki. Zastanów się lepiej.

P.S. Serdecznie Cię pozdrawiam.i np Kinga
9 4 9
2010-03-02T15:55:40+01:00
Droga Magdusiu123098
Na wstępie mego listu chciałaby się zapytać na co najwięcej poświecasz czasu? Ja w lato w jeźdźe na rowerze a w zime lepie bałwany. Doszły mnie słuchy, że oprócz podstawowych czynności nie robisz nic więcej tylko siedzisz przed telewizorem. Słuchaj nie warto marnować czasu na takie głupoty. Lepiej pobyć z przyjaciółmi np. na kręglach, albo na basenie. Siedząc przed telewizorem bardzo szybko psuje ci się wzrok, nie jesteś wyspana i w szkole nie jesteś tak aktywna jak kiedyś. To wszystko w przyszłości odbije się na tobie i będzie ci tródniej znaleźć prace oraz będziesz często chorowała. Oczywiście nie mówie że nie można siedzieć wogule czasem na poprawe humoru warto obejrzeć jaką śmieszną komedie czy film dokumentalny. Przemyśl to co ci powiedziałam.
Martynka2303
p.s. mówsimy sie umówić na miasto może w sobote?
6 2 6