Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-03T13:47:51+01:00
Cena długopisu=x
cena zeszytu=2/3x
3*2/3x+x=8,10
2x+x=8,10
3x=8,10 /:3
x=2,70
długopis kosztuje 2,70
zeszyt 2/3*2,70=1,80
spr. 3*2/3*2,70+2,70=8,10
5,40+2,70=8,10 /*oznacza razy
odp. Zeszyt kosztuje 1,80zł.
Mam nadzieję, że jeszcze przyda ci się to rozwiązanie????????
Gdybyś coś nie rozumiał to napisz do mnie
prywatne pytanie!Hej!
1 5 1