Odpowiedzi

2010-03-02T17:11:20+01:00
10kg-37zł
1kg-3,7zł
0,1kg-o,37
0,37*8=2,96
3,7+2,96=6,66
Odp zapłacono 6,66 zł
4 4 4
2010-03-02T17:11:43+01:00
37:10=3,7 zł-cena 1kg jabłek
3,7zł*1,8kg= 6,66 zł

Odp. Za 1,8kg jabłek trzeba zapłacić 6,66zł.
2 4 2
2010-03-02T17:12:20+01:00
10kg-------37zł
1,8kg----- x zł

10x= 1,8 *37
10x= 67
x= 6,7


Odp: Trzeba zapłacić 6, 70 zł
1 4 1