Odpowiedzi

2010-03-02T17:26:18+01:00
Z a moim oknem nie widać nic zbyt ciekawego. Opisze jednak to, co widze. Aktaulnie na dworze jest szaro i ponuro jednak resztki sniegu jeszcze widac. Ogolnie jest bardzo duzo kaluz i na dworze nie jest zbyt przyjemnie. Widac jak male i slabe drzewka uginaja sie od mocnego wiatru. Galezie sa bez lisci drzewa lekko sie chwieja. sa tez male krzaczki kotre maja bardzo malo listkow. nie widac pieknej zielonej trawy tylko wielkie kaluze i mnostwo blota. niezbyt podoba mi sie to co widze za oknem
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-02T17:31:29+01:00
Z moego okna widać podwórko, na którym stoją samochody i dzieci bawiące się na śniegu. Podwórko jest małe, otoczone siatkowym ogrodzeniem, gdyż w pobliżu na początku wiosny będzie prowadzona budowa nowych bloków mieszkalnych.
Z drugiej strony podwórka stoi nieduży jednorodzinny domek, wokół którego posadzone są drzewa owocowe.Miło jest patrzeć na ten skrawek zieleni porośniętej kwiatami szczególnie wiosną.
Na drugim planie widać czteropiętrowe bloki i ulicę obsadzoną drzewami tylko z jednej strony. Bloki są szare i brzydkie. Latem wyglądają ładnie przyozdobione kwitnącymi na balkonach kwiatami.
Na horyzoncie widać szczególnie teraz zimą pięknie porośnięte drzewa w puchu, między którymi stoi kilka białych domów.

Mam nadzieję że dobrze;)
2 5 2